Profil firmy


Naša stavebno-obchodná spoločnosť POTISSIMUS, s r.o. ponúka svoje služby na Slovenskom trhu v oblasti predaja stavebných pozemkov, výstavby rodinných domov na kľúč, generálny opravy a rekonštrukcie stavebných objektov, výstavby montovaných hál Lientab, priemyselné podlahy Novol.

Profil firmy

V tomto období prináša na slovenský trh celosezónne multifunkčné špostové štadióny ako výhradný dodavateľ chladiacej technológie Hefal-Novofloor-ICE.

Výnimočnosťou celosezónnych multifunkčných športových štadiónov je ich univerzálne využitie pre letné športy ako basketbal, volejbal, tenis a pod. a v zimnom období umožňuje špeciálna konštrukcia podlahy vytvorenie ľadovej plochy.

Čím sa zaoberáme?


Naše projekty

Pod Lipami

Projekt zahŕňa predaj 22 pozemkov so všetkými inžinierskymi sieťami a výstavbu 22 rodinných domov podľa vlastného výberu.

Multifunkčné športové štadióny

Naša spoločnosť vám ponúka NOVINKU a komplexné služby od pomoci vypracovania zámeri až po realizáciu a kolaudáciu stavebného diela

Podlahy NOVOL

Polyuretánové a epoxidové podlahy NOVOL a NOVOFLOOR. Tieto podlahy sú urrčené do uzavretých  objektov ako napr. priemyselné haly